KUCHNIA DOMOWA, EMPANADAS,

SPECJALNOŚĆ W SANDWICHES DE MIGA

YERBA MATE I WINA ARGENTYŃSKIE

BUENOS AIRES LIQUORS & DELI
ZDJĘCIA SOUTH AFRICA 2010
WIĘCEJ O NAS

Strona Główna

O NAS

Buenos Aires Liquors & Deli jest firmą rodzinną, znajdującą się w północno-zachodniej części Chicago, która zajmuje się sprzedażą produktów i tradycyjnej żywności z Argentyny. Jesteśmy obecni w społeczności od 1994 roku, od tego czasu sprzedajemy nasze produkty od wybrzeża do wybrzeża i świadczymy usługi w szkołach i małych jak i dużych firmach. Nasz rekord jest nieskazitelny i naszym stałym przedsięwzięciem, mamy nadzieję, że tak będzie w dalszym ciągu. Mamy nadzieję kontynuować w dostarczaniu najlepszych żywności i usług gastronomicznych w mieście i dziękujemy naszym klientom za umożliwienie tego.
Do zobaczenia wkrótce!

Buenos Aires Liquors & Deli
Wywiad w ABC
Odtwórz wideo
Clase Turista TELEFE
Odtwórz wideo

NASZE PRODUKTY

YERBA MATE

YERBA MATE

Herbata „Yerba mate” to pobudzająca infuzja współistniejąca w kuchni Argentyńskiej, Brazylijskiej, Paragwajskiej i Urugwajskiej. Uznana za swoje właściwości odżywcze jest też źródłem witamin i składników mineralnych... czytaj więcej

Lista zioła „Yerba Mate”
WINA ARGENTYŃSKIE

WINA ARGENTYŃSKIE

Nasza winnica posiada ponad 400 etykiet win Argentyńskich, od najniższych cen do najbardziej prestiżowych i najlepszej jakości.

Lista win argentyńskich
KUCHNIA DOMOWA

KUCHNIA DOMOWA

W naszym lokalu zapraszamy na tradycyjne potrawy Argentyńskie, wykonane sposobem domowym, takie jak „empanadas” (rodzaj pierogów pieczonych w piekarniku lub gotowanych w oleju), kanapki z białej bułki, nadziewane ciasta, słodycze, itp.

Lista potraw
Copyright © 2010 BUENOS AIRES LIQUORS & DELI
Diseñado por Web Creaciones - Diseño de Sitios Web